عضویت رایگان در مجله گردشگری "تورینجا"

عضویت رایگان در مجله گردشگری "تورینجا"

 مزایای ثبت نام در خبرنامه سایت : 

 

  • اطلاع از تورهای لحظه آخری ارزان قیمت
  • اطلاع از تخفیف های آژانس های مسافرتی
  • آگاهی از خدمات جدید سایت تورینجا

 

***اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما محفوظ است***

ثبت و مشاهده تور ها
فعلا نه !
مجله گردشگری
بزرگترین فرودگاه جهان در استانبولخرید ارزان در استانبولسفر به روسیه در زمستان
فرصت شغلی تبلیغات الیت سیر

بالی

بهترین زمان سفر به بالی

معمولا افرادی که قصد مسافرت دارند می خواهند در طول این سفر تمامی جشنواره ها و مناسبت های مهم مقصد مورد نظر در این بازه باشد تا سفری لذت بخش و متفاوت را تجربه کنند. جزیره بالی به هنرهای سنتی، رقص، مجسمه سازی و موسیقی های خاص خود معروف است، همچنین صخره های مرجانی و سواحل بالی در طول سال میزبان جشنواره های متعددی است. هدف از برگزاری جشن های بالیایی، ارتقا فرهنگ و افزایش شادابی و نشاط مردم است. بازدید از این جشنواره ها برای تمامی گردشگران جهان بسیار خاص و جذاب است به همین دلیل در این بازه تور بالی تبدیل به محبوب ترین تور گردشگری در تمام دنیا می شود. 


بهترین زمان سفر به بالی


مهمترین جشنواره های جزیره بالی


جشنواره هنرهای بالی - بخشی از نوازندگان بالیایی ها باشید

در این جشنواره شاهد عظمت موسیقی، هنر و فرهنگ خواهید بود که با یک رژه افتتاحیه، جشن هنرهای بالی شروع می شود. این جشنواره از استعدادهای منحصر به فرد بالیایی در بالی و سایر استان های اندونزی برخوردار است. جشنواره ای شگفت انگیز برای علاقه مندان به هنر، عکاسان و هر کسی که دارای مهارت خاصی برای تجربه فرهنگ های مختلف است، جشنواره هنرهای بالی میزبان مجموعه ای از این رویدادها است. این جشنواره با حضور تقریبا کل مردم جزیره، مسابقات و فعالیت های مختلفی از جمله مسابقات ادبیات، مد، صنایع دستی، نقاشی، آشپزی، اجرای انواع رقص سنتی و مدرن و کنسرت های متنوع برگزار می کند. زمان برگزاری این جشنواره 14 تا 16 ژوئن می باشد که می توانید با تور بالی در این جشن حاضر شوید.


جشنواره بالی بادبادک - آسمان اندونزی رنگ های واقعی خود را به این سبک به نمایش می گذارد

آیا تاکنون شاهد یک آسمان پر از بادبادک های رنگی در حال پرواز، در اشکال مختلف مانند ماهی، پرنده، فوتبال، برگ، دلفین ها، اماکن مقدس، شیرها، پری دریایی ها یا حتی یک اسب شاخدار بوده اید؟ هر ساله در ماه ژوئیه، آسمان بالی در جشنواره بالی پر از این بادبادک های رنگی و زیبا شناور است که تمامی بازدیدکنندگان را به وجد می آورد. این جشنواره جذاب و معروف اندونزی، با شروع وزش باد در جزیره زیبای بالی شروع می شود. همه مردم از گوشه و کنار مختلف بالی برای شرکت در این جشنواره گرد هم می آیند. همچنین این جشنواره  آغاز فصل گردشگری را نیز نشان می دهد زیرا این جشنواره تعداد زیادی از گردشگران تور بالی را برای تماشای منظره زیبای بادبادک های مختلفی که در آسمان پرواز می کنند جذب میکند.


جشنواره بالی بادبادک


مراسم افتتاحیه جشنواره بادبادک در ماه ژوئیه و مراسم اختتامیه آن در ماه اکتبر برگزار می شود که در این بازه تور بالی بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند این جشنواره را از نزدیک تماشا کنند. همچنین چندین مسابقه در مقیاس کوچک و مسابقات جانبی در این ایام برگزار می شود، اما بیشتر مسابقات مهم در ماه های افتتاحیه و اختتامیه جشنواره برگزار می شود. در طول کل جشنواره، نوازندگان موسیقی سنتی بالی را اجرا می کنند که بسیار لذت بخش است. این جشنواره در چندین مکان در جزیره بالی برگزار می شود و رویدادهای افتتاحیه و اختتامیه که مهم تر هستند در ساحل پادانگ گلک، واقع در ضلع شمالی سانور برگزار می شود. از دیگر مکان های جشنواره ساحل ماسکتی است که در شهر جانیار قرار دارد.


جشنواره نور Nusa Dua - بزرگترین جشنواره فانوس بالی

فضایی مملو از فعالیت هایی مانند ترامپولینگ، ماشین های برقی، موسیقی زنده، غذاهای لذیذ و متنوع، بالون های زیبا و البته چراغ های شگفت انگیز را نشان می دهد. در جشنواره نور Nusa Dua، فعالیت های هیجان انگیز زیادی وجود دارد که برای سرگرمی همه افراد در شب برگزار می شود. با حضور بیش از 10،000 نفر که درصد قابل توجهی از این تعداد را گردشگران تور بالی تشکیل می دهند، این جشنواره مملو از سرگرمی و شادی های متنوع است. این برنامه معمولا به مدت یک ماه و نیم میزبانی می شود و زمان کافی را برای تمام کسانی که مایل به بازدید از این جشنواره هستند فراهم می کند.


جشنواره نور


بالون ها و فانوس های متنوعی در این جشن وجود دارد، بازدیدکنندگان حتی می توانند سوار بالون ها شوند تا مناظر زیبای این جشنواره را از بالا تماشا کنند. همچنین فانوس های مخصوصی وجود دارد که با چراغ های کوچک تزئین شده اند و بازدیدکنندگان آن را به آسمان می فرستند. پیشنهاد می کنیم چنانچه می خواهید با تور بالی در این جشنواره حاضر شوید حتما دوربین عکاسی همراه خود داشته باشید تا بتوانید تصاویر بی نظیری را در این شب درخشان ثبت نمایید. 


جشنواره دهکده سانور

این جشنواره هر ساله در دهکده ساحلی سانور بالی برگزار می شود. جشنواره روستای سانور یکی از رنگارنگ ترین جشنواره های اندونزی است که غرق در غذاهای محلی غیر قابل مقاومت، اجرای پر جنب و جوش هنرها و اجرای رقص های متفاوت، فرهنگ غنی و تصویرگری از میراث است. یکی از بزرگترین جشنواره های بالی، این جشن است که به مدت 5 روز با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی که در طول دوره این جشنواره برگزار می شود. جشنواره دهکده سانور همچنین شامل چندین نمایشگاه عکاسی، مسابقات گلف، جشنواره بادبادک، تورهای دوچرخه سواری و مسابقات ماهیگیری است. برای کودکان نیز مسابقات پرواز بادبادک، نقاشی بدن و بازی های ساحلی است.

 این جشنواره در تابستان، بین 21 تا 25 آگوست برگزار می شود و ورودی آن رایگان است که تور بالی در این بازه زمانی با استقبالی کم نظیر مواجه می شود.


جشنواره دهکده سانور بالی


جشنواره روح بالی

بالی، میزبان جشنواره روح بالی در شهر آرام اوبود است. این جشنواره یکی از بزرگترین رویدادهای یوگا در آسیا به شمار می رود و معمولا بین ماه های مارس یا آوریل برگزار می شود. دوازدهمین دوره جشنواره از 24 تا 31 مارس 2019 برگزار شد و محور آن با موضوع ‘بازیابی تعادل’ بود که با استقبال فوق العاده ای همراه بود. این جشنواره یک رویداد خانوادگی است که مخاطبان را در هر سنی دعوت می کند. در طول این جشن 8 روزه، معلمان معنوی مشهور جهان دانش و خرد خود را به اشتراک می گذارند تا بتوانید مسیر تحول و هماهنگی را دنبال کنید. گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف به وسیله تور بالی در این جشنواره شرکت می کنند.


جشنواره روح بالی


Balinale جشنواره بین المللی فیلم بالی

با نمایش ژانرهای هیجان انگیز سینما، بالیناله بزرگترین و قدیمی ترین جشنواره فیلم اندونزی است. Balinale از فیلمسازان جهانی دعوت می کند تا شاهد فیلم های مستقل فیلمبرداری شده توسط رهبران با استعداد صنعتی، بومی و بین المللی باشند. جشنواره فیلم Balinale علاوه بر فراهم آوردن مجموعه ای از فرصت ها برای نسل های آینده علاقه مند به فیلم، میزبان کارگاه های آموزشی دانشجویی و سمینارهای آموزنده برای تازه کارها نیز است. این جشنواره در تاریخ 24 تا 30 سپتامبر 2019 برگزار شد. علاقه مندان می توانند با شرکت در تور بالی در جشنواره Balinale اشخاص معروف را از نزدیک ببینند.


پس بهترین زمان سفر به بالی زمانی است که بتوانید در این جشنواره ها شرکت کنید و تجربه های متفاوت و شیرینی را کسب نمایید. تورینجا با برگزاری تور بالی در تمام فصول سال این امکان را فراهم کرده تا در هر جشنواره ای که مایل بودید شرکت کنید.
دیدگاه شما


  نام و نام خانوادگی
  ایمیل
  نظر شما
  کد امنیتی
code

تور های مرتبط