عضویت رایگان در مجله گردشگری "تورینجا"

عضویت رایگان در مجله گردشگری "تورینجا"

 مزایای ثبت نام در خبرنامه سایت : 

 

  • اطلاع از تورهای لحظه آخری ارزان قیمت
  • اطلاع از تخفیف های آژانس های مسافرتی
  • آگاهی از خدمات جدید سایت تورینجا

 

***اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما محفوظ است***

ثبت و مشاهده تور ها
فعلا نه !

تور قبرس

مجله گردشگری
بزرگترین فرودگاه جهان در استانبولخرید ارزان در استانبولسفر به روسیه در زمستان
فرصت شغلی تبلیغات الیت سیر

معرفی قبرس

قبرس


جزیره ای کوچک در قلب اروپا :


در تور قبرس به سومین جزیره بزرگ در قلب مدیترانه سفر کنید. قبرس مقصد گردشگری برای تمام سال می باشد. در هر فصل سال می توانید از جاذبه های گردشگری قبرس لذت ببرید. جزیره ای با آب و هوای مدیترانه ای و فرهنگ تلفیقی از یونان و ترکیه می تواند یک پیشنهاد مناسب برای علاقه مندان به تفریحات آبی و طبیعت زیبا باشد.

اين جزيره از شمال با تور تركيه ، از جنوب با مصر ، از شرق با سوريه و از غرب با يونان همسايه است. اين جزيره يكی از مقاصد مهم گردشگری دريای مديترانه است و سالانه بيش‌ از 4/2 ميليون گردشگر را به خود جذب می كند.


همچنین در سفر با تور قبرس از 6 شهر توریستی آن نظیر شهر گیرنه (Kyrenia) ، شهر فاماگوستا (Famagusta) ، لیماسول (Limassol) ، لارناکا (Larnaca) ، نیکوزیا و پافوس دیدن فرمایید. هر زمان که اراده کنید می توانید یکی از تورهای قبرس را انتخاب کنید و به این جزیره ی زیبا در مدیترانه سفری خاطره انگیز داشته باشید. این جزیره مستعمره امپراطوری های بزرگ مانند یونان، ایران، روم و عثمانی بوده است و نمود آن در جاذبه های تاریخی قبرس به خوبی قابل مشاهده است. موقعیت جغرافیایی این جزیره سبب گردید تا هر امپراطوری که سودای قدرت در سر داشتند به فکر تصرف این جزیره زیبا می افتادند. در این جزیره علاوه بر سواحل زیبای مدیترانه و ورزش های آبی، کوه پیمایی و دیدن از باغ های طبیعی گیاه شناسی گزینه شما برای تفریح و گردش می باشد.


آب و هوای قبرس :


قبرس داراي آب و هواي معتدل مديترانه اي با تابستان هاي گرم و خشك و زمستانهاي معتدل مي باشد.


آب و هوای قبرس در فروردین و اردیبهشت :


روزها دارای گرمای مطبوع است اما در شب ممکن است که درجه حرارت کمی کمتر شود . بهترین فصل برای کسانی است که مایلند در طبیعت به گشت وگذار بپردازند چون همه جا سبز است وگلها شکفته اند.آب و هوای قبرس در خرداد , تیر و مرداد :


گرمترین ماههای سال هستند و بهترین فصل برای شنا و تفریحات دریاییآب و هوای قبرس در شهریور و مهر :


روزهای گرم با شبهای سردآب و هوای قبرس در مهر آبان :


روزها دارای گرمای مطبوع برای مسافرتهای پاییزی و در این فصل کماکان میشود شنا کرد و ورزشهای فضای باز را انجام داد .آب و هوای قبرس در آذر و دی :


فصل زمستان قبرس که هوای پاییزی برای مسافران خارجی است. گاهی وقتها باران می بارد اما هنوز خورشید در بعضی روزها نور افشانی می کند و هوای بسیار مناسبی است برای تفریحات و ورزشهای خارج از منزل .آب و هوای قبرس در بهمن :


 روزها به ندرت گرم و شبها سرد هستند . درختان بادام شکوفه کرده اند و هوای بسیار مناسب برای ورزش اسکی در کوههای ترودوس است.آب و هوای قبرس در اسفند :


 هوای معتدل و مطبوع بهاری مناسب برای تفریحات و ورزشهای خارج از منزل و پیاده روی

تور های قبرس

هیچ پیشنهادی یافت نشد!