عضویت رایگان در مجله گردشگری "تورینجا"

عضویت رایگان در مجله گردشگری "تورینجا"

 مزایای ثبت نام در خبرنامه سایت : 

 

  • اطلاع از تورهای لحظه آخری ارزان قیمت
  • اطلاع از تخفیف های آژانس های مسافرتی
  • آگاهی از خدمات جدید سایت تورینجا

 

***اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما محفوظ است***

ثبت و مشاهده تور ها
فعلا نه !

تور آفریقای جنوبی

مجله گردشگری
بزرگترین فرودگاه جهان در استانبولخرید ارزان در استانبولسفر به روسیه در زمستان
فرصت شغلی تبلیغات الیت سیر

معرفی آفریقای جنوبی


آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی را انتخاب کنید و یکی از بهترین مقاصد سفر به قاره  آفریقا را برای همه بودجه ها تجربه کنید.و اگر بتوانید تور لحظه آخری آفریقای جنوبی را گیر بیاورید می توانید سفر ارزانی را تجربه کنید بازدید آفریقای جنوبی همراه با سافاری های عالی ، سواحل زیبا ، فرهنگ های متنوع ، غذاهای لذیذ است.بیشتر بازدید کنندگان خارجی ، آفریقای جنوبی را به عنوان سرزمینی غرق در آفتاب دائمی می دانند.


cF-VXuAJh8v-62_ndhG6WOB-G0vuPDdO7AR8_qvN


بهترین زمان برای رفتن به آفریقای جنوبی:

برخلاف کشورهای استوایی آفریقا ، که در آن سال به فصول بارانی و خشک تقسیم می شود ، آفریقای جنوبی چهار فصل دارد - تابستان ، پاییز ، زمستان و بهار.

زمان بدی برای رفتن به آفریقای جنوبی وجود ندارد اما با توجه به آنچه می خواهید انجام دهید ، برخی از فصل ها بهتر از بقیه فصل ها هستند و می توانید با توجه به آن تور زمستانی آفریقای جنوبی یا تور تابستانی آفریقای جنوبی را انتخاب کنید .

فصول آفریقای جنوبی برعکس نیمکره شمالی است.

از سپتامبر تا اکتبر بهار است

از نوامبر تا مارچ تابستان است.

از آپریل تا می پاییز است.

از ژون تا آگوست زمستان است.

تابستانها که باران های تابستانی آن را مرطوب و گل آلود میکنند بسیار گرم می شود.. زمستانها معمولاً معتدل هستند و احتمالاً گرد و غبارهای برفی در ارتفاعات وجود دارد.


بازدید و گردش در آفریقای جنوبی:

در آفریقای جنوبی پرواز های هوایی همواره بین شهرهای این کشور رایج بوده و یکی از راه های ارتباط بین شهرها است. اگر وقت کافی و لازم را برای تور آفریقای جنوبی ندارید این می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.برای گردش در آفریقا شما همچنین می توانید از اتوبوس استفاده کنید چندین شرکت اتوبوسرانی وجود دارند که شهرهای اصلی آفریقای جنوبی را سرویس می دهند.معمولا سفر با اتوبوس در آفریقای جنوبی ارزان تر و لوکس تر از پرواز های داخلی این کشور است. همچنین می توانید سفر با قطار های لوکس آبی را برای تور آفریقای جنوبی خود انتخاب کنید .البته باید از قبل برای سفر با این قطار ها بلیط رزرو کنید چرا که تجربه ای افسانه ای است و اغلب کسانی که آنجا سفر میکنند مایل اند که آنها را تجربه کنند.راه دیگری که برای گردش در آفریقا است کرایه ماشین است آفریقای جنوب یکی از کشور هایی است که به راحتی می توانید در آنجا ماشین کرایه کنید. 

شهر های مشهور آفریقای جنوبی 


کیپ تاون

کیپ تاون واقع در جنوب غربی آفریقای جنوبی آب و هوای معتدلی شبیه به اروپا یا آمریکای شمالی دارد.تابستان ها گرم و عموماً خشک است و در بعضی مواقع شهر دچار خشکسالی است.زمستان های کیپ تاون می تواند کاملاً سرد باشد و بیشتر باران های این شهر در این زمان می افتد.


دوربان

از آب و هوای گرمسیری برخوردار است که در تمام سال نسبتاً گرم می ماند.در تابستان دمای هوا می تواند شدیدتر باشد ، و رطوبت آن زیاد است.باران ها با درجه حرارت بالاتر همراه هستند و معمولاً در اواخر بعد از ظهر به صورت طوفان های کوتاه و تند شکل می گیرند. زمستان های معتدل ، آفتابی و معمولاً خشک است. دلپذیرترین زمان سال برای بازدید معمولاً در بهار یا پاییز است. 


TLsCir-KVy0XRU3irWRBzZK4O5DsNIClUIoEZlGA


ژوهانسبورگ

تابستانها در اینجا به طور کلی بسیار گرم و مرطوب هستند و همزمان با فصل باران است.در ژوهانسبورگ هم مانند دوربان می توانید شاهد رعد و برق های بسیار دیدنی و زیبایی باشید.زمستان های ژوهانسبورگ معتدل و دارای روزهای خشک ، آفتابی و شبهای سرد است.در حالی که پارک ملی کروگر در تمام سال فرصت های سافاری را ارائه می دهد ، بسیاری گردشگران ماه های خشک و معتدل زمستان را به ماه های مرطوب تابستان ترجیح می دهند و معمولا تور زمستانی آفریقای جنوبی را انتخاب می کنند.


 uuod9tRDaFBcymuJtFmzDfGXOuz2zhmU-JQlwwNk


ارتفاعات دراکنزبرگ

در نزدیکی دوربان واقع شده است اما تفاوت اصلی آن این است که به دلیل وجود ارتفاعات حتی در فصل تابستان از دمای گرم و داغ ساحل در امان است. بارش باران در منطقه در ماه های تابستان قابل توجه است .زمستان ها در طول روز خشک و گرم هستند ، اگر چه شب ها اغلب در ارتفاعات بیشتر برف متداول است.آوریل و می بهترین ماه ها برای پیاده روی در دراکنزبرگ هستند.


OdkmzJeQN9o3EY8KdOMxF2BCOKjdzdc9VQfZEQQZ


کارو

تابستان در کارو گرم است و بارندگی سالانه محدود در این منطقه در این زمان رخ می دهد

در زمستان ، هوای کارو خشک و معتدل است. بهترین زمان برای بازدید بین ماه های مه و سپتامبر است که روزهای گرم و آفتابی است. با این حال ، توجه داشت

باشید که دما در شب می تواند به طز چشمگیری کاهش یابد.


Salkantay Trail, Peru
بهار در آفریقای جنوبی

بهار زمان بسیار دلپذیری برای تور آفریقای جنوبی است.لیست وسایلی که لازم دارید شامل وسایلی است که برای پاییز می خواهید و همچنین برخی از لباس های سبک تر که تابستان می پوشیدید ، و همچنین یک ژاکت یا ژاکت برای روز سرد.ضدآفتاب را فراموش نکنید از واجبات تور آفریقای جنوبی  است.


تابستان در آفریقای جنوبی
تابستان در آفریقای جنوبی آب و هوای گرم و گرمسیری را در سراسر کشور به ارمغان می آورد و باعث ایجاد استراحت عالی در دسامبر ، ژانویه و فوریه می شود.کیپ تاون در این زمان بسیار بادی است. دمای آب گرم و ایده آل برای شنا است.در طی این ماه ها ، لباس هایی را که خنک ، سبک و راحت هستند بسته بندی کنید ، زیرا درجه حرارت می تواند سوزناک باشد. در صورت بازدید از ساحل ، لباس شنا را بسته بندی کنید.

پاییز در آفریقای جنوبی
ماه مارس به طور معمول آخرین ماه گرم در آفریقای جنوبی است و دمای آن در روز از 77 تا 82 درجه فارنهایت (25 تا 28 درجه سانتیگراد) است.در ماه آوریل ، درجه حرارت کمی بیشتر کاهش می یابد ، و معمولاً مه رخ می دهد.در ماه مه ، بارش باران و ابرهای سنگین وجود دارد. درجه حرارت در کیپ تاون معمولاً در حدود 65 درجه فارنهایت معلق است ، در حالی که ژوهانسبورگ معمولاً بالاتر از 70 درجه فارنهایت (21 درجه سانتیگراد) است. فراموش نکنید که دافع حشرات را همراه خود ببرید.

زمستان در آفریقای جنوبی
زمستان در آفریقای جنوبی آب و هوای غیرقابل پیش بینی دارد .. بسته به مکانی که مسافرت می کنید می تواند متفاوت باشد.به عنوان مثال ، کیپ تاون ممکن است در ماه ژوئیه تا 47 درجه فارنهایت (8 درجه سانتیگراد) فرو رود ، در حالی که 72 درجه فارنهایت (22 درجه سانتیگراد) در دوربان است.برف در کوهستان رایج است. اگر به دیدن نهنگ امیدوار هستید ، این بهترین زمان برای انجام این کار است.


کار های جذابی که در آفریقای جنوبی باید انجام دهید
فانتزی های سافاری خود را تحقق ببخشید برای اکثر مردم ، رفتن به سافاری آفریقایی احتمالاً در درجه اول یکی از دلایل اصلی بازدید از آفریقای جنوبی است. و درسفر به آفریقای جنوبی این امکان به راحتی برای شما فراهم است و می توانید آن را تجربه کنید.
میتوانید در آفریقای جنوبی موج سواری را یاد بگیرید و آن را تجربه کنید
میتوانید برای دیدن کوسه ها و نهنگ ها به اقیانوس بروید.
عکس های شگفت انگیزی از مزارع گل ها و شکوفه های وحشی ثبت کنید.
عجایب جالبی را درباره تاریخ آفریقا و ژوهانسبورگ کشف کنید. تور های آفریقای جنوبی

هیچ پیشنهادی یافت نشد!